Zanja

Odsloužené dny : 3947 dnů
Pořadí : 102.
Rezerva : 194 677 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
21:00
Energie
37%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 9762.12

Výdrž
571.3265
1142.65
Rychlost
953.1355
1906.27
Drezura
943.4555
1886.91
Cval
1383.842
2767.68
Klus
261.1525
522.30
Skok
768.149
1536.30
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 13 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 481 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 14.04.2025
Odchoval: Zanja Výdělky: 2 962 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0044
Trail 0006
Reining 022323
Western pleasure 035952
Genetický potenciál Celkem: 22242.27
Výdrž2544.35  Cval5879.47
Rychlost4645.27  Klus1213.50
Drezura4201.60  Skok3758.07
BLUP:
-1.77
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2544.35
2544.35
2544.35
Rychlost
4645.27
4645.27
4645.27
4645.27
4645.27
Drezura
4201.61
4201.61
4201.61
4201.61
Cval
5879.47
5879.47
5879.47
5879.47
5879.47
Klus
1213.5
1213.5
Skok
3758.07
3758.07
3758.07
3758.07
Tento kůň má 2167 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +26, rychlost: +26, drezura: +26, cval: +26, klus: +26, skok: +26

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
8. listopad 2026
Box:
box 1*
Výhody:
krmivo oves (jádro)

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

6779.44 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo