Vodnářka

Odsloužené dny : 3584 dnů
Pořadí : 672.
Rezerva : 1 686 380 equus
Historie majitelů

Stužky

Jezdecký pegas Anglický plnokrevník Cremello
15:30
Energie
70%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 29145.90

Výdrž
1667.546
3335.09
Rychlost
3043.4355
6086.87
Drezura
2751.988
5503.98
Cval
3878.518
7757.04
Klus
770.2125
1540.42
Skok
2461.25
4922.50
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 17 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 502 kg
Zbarvení: Cremello Narozena dne: 10.06.2025
Odchoval: fogoša Výdělky: 10 892 Equus
Genetický potenciál Celkem: 22296.77
Výdrž2549.91  Cval5894.09
Rychlost4656.22  Klus1216.58
Drezura4212.91  Skok3767.06
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2549.91
2549.91
2549.91
Rychlost
4656.22
4656.22
4656.22
4656.22
4656.22
Drezura
4212.91
4212.91
4212.91
4212.91
Cval
5894.09
5894.09
5894.09
5894.09
5894.09
Klus
1216.58
1216.58
Skok
3767.06
3767.06
3767.06
3767.06
Tento kůň má 2172 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +19, rychlost: +19, drezura: +19, cval: +19, klus: +19, skok: +19

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tailbraid2Zapletený koňský ocas

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Až do:
7. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo