agatieex

Odsloužené dny : 1003 dnů
Pořadí : 380.
Rezerva : 1 698 582 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Appaloosa Palomino Spotted Blanket
11:00
Energie
81%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 1381.86

Výdrž
52.474
104.95
Rychlost
11.278
22.56
Drezura
173.4165
346.83
Cval
346.079
692.16
Klus
26.533
53.07
Skok
81.1505
162.30
Plemeno: AppaloosaVěk: 19 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 149 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 429 kg
Zbarvení: Palomino Spotted Blanket Narozen dne: 16.09.2025
Odchoval: agatieex Výdělky: 227 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0032
Genetický potenciál Celkem: 7456.02
Výdrž888.21  Cval1757.12
Rychlost1776.78  Klus427.60
Drezura1403.95  Skok1202.34
BLUP:
-7.04
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
888.211
888.211
Rychlost
1776.78
1776.78
1776.78
Drezura
1403.95
1403.95
Cval
1757.12
1757.12
1757.12
Klus
427.606
427.606
Skok
1202.35
1202.35
Tento kůň má 688 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Palom Spot Blanket dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo