Wolfee

Odsloužené dny : 2093 dnů
Pořadí : 3092.
Rezerva : 81 002 equus
Historie majitelů

Havran

compagnonraven

Stužky

06:00
Energie
94%
Zdraví
72%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 30317.31

Výdrž
1734.133
3468.27
Rychlost
3168.835
6337.67
Drezura
2860.3285
5720.66
Cval
4296.993
8593.99
Klus
829.3405
1658.68
Skok
2269.026
4538.05
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 16 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 507 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozena dne: 04.10.2025
Odchoval: Wolfee Výdělky: 4 286 Equus
Genetický potenciál Celkem: 23156.74
Výdrž2649.20  Cval6121.36
Rychlost4836.39  Klus1262.97
Drezura4374.64  Skok3912.18
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2649.2
2649.2
2649.2
Rychlost
4836.39
4836.39
4836.39
4836.39
4836.39
Drezura
4374.64
4374.64
4374.64
4374.64
Cval
6121.36
6121.36
6121.36
6121.36
6121.36
6121.36
Klus
1262.97
1262.97
Skok
3912.18
3912.18
3912.18
3912.18
Tento kůň má 2259 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

packtriomphalVítězný balíček

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +8, cval: +8, klus: +8, skok: +8


Jezdecké centrum

Až do:
20. listopad 2026
Box:
box 1* len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo