neluszka

Odsloužené dny : 184 dnů
Pořadí : 531.
Rezerva : 17 275 383 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Játrový ryzák
24:00
Energie
42%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10957.85

Výdrž
617.884
1235.77
Rychlost
1286.0295
2572.06
Drezura
1460.9845
2921.97
Cval
1107.673
2215.35
Klus
297.1615
594.32
Skok
709.193
1418.39
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 4 roky 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 166 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 482 kg
Zbarvení: Játrový ryzák Narozena dne: 15.12.2025
Odchoval: neluszka Výdělky: 1 285 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0131011
Genetický potenciál Celkem: 23306.51
Výdrž2666.47  Cval6161.15
Rychlost4867.18  Klus1271.09
Drezura4403.02  Skok3937.59
BLUP:
-40.20
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2666.47
2666.47
2666.47
Rychlost
4867.18
4867.18
4867.18
4867.18
4867.18
Drezura
4403.02
4403.02
4403.02
4403.02
Cval
6161.15
6161.15
6161.15
6161.15
6161.15
6161.15
Klus
1271.1
1271.1
Skok
3937.59
3937.59
3937.59
3937.59
Tento kůň má 2274 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

GP23306.51 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo