vendík!

Odsloužené dny : 3667 dnů
Pořadí : 46.
Rezerva : 108 420 equus
Historie majitelů

Kitsune

compagnonkitsune

Stužky

normal
17:45
Energie
45%
Zdraví
12%
Morálka
85%

Dovednosti

Celkem: 30941.37

Výdrž
1765.1985
3530.40
Rychlost
3237.628
6475.26
Drezura
2920.815
5841.63
Cval
4395.486
8790.97
Klus
540.0835
1080.17
Skok
2611.4725
5222.94
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 28 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 476 kg
Zbarvení: Cremello Narozen dne: 22.12.2025
Odchoval: fogoša Výdělky: 22 532 Equus
Genetický potenciál Celkem: 23734.70
Výdrž2715.41  Cval6274.73
Rychlost4956.89  Klus1294.69
Drezura4483.08  Skok4009.90
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2715.41
2715.41
2715.41
Rychlost
4956.89
4956.89
4956.89
4956.89
4956.89
Drezura
4483.08
4483.08
4483.08
4483.08
Cval
6274.73
6274.73
6274.73
6274.73
6274.73
6274.73
Klus
1294.69
1294.69
Skok
4009.9
4009.9
4009.9
4009.9
Tento kůň má 2316 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, cval: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

pommevintageStaré jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xpinata3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

compagnonkitsuneKitsune

klus: +2


Jezdecké centrum

Angllická dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 14
arbreRodokmen
chevalPotomstvo