normal
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 23774.32

Výdrž
3237.802
6475.60
Rychlost
1054.016
2108.03
Drezura
2626.2925
5252.59
Cval
2133.24
4266.48
Klus
429.156
858.31
Skok
2406.6515
4813.30
Plemeno: Irský tinkerVěk: 13 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 157 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 459 kg
Zbarvení: Hnědák Tobiano Narozena dne: 07.01.2026
Odchoval: Rapidez Výdělky: 2 052 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0517
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 01585
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 19169.99
Výdrž4929.93  Cval3287.72
Rychlost1644.77  Klus1640.61
Drezura3994.98  Skok3671.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: 20 Jednoroh adgh
Matka: Moonlight shadow *R*
Irský tinker
100.0%

Znamenitost

Výdrž
4929.94
4929.94
4929.94
4929.94
4929.94
Rychlost
1644.77
1644.77
1644.77
Drezura
3994.98
3994.98
3994.98
3994.98
Cval
3287.72
3287.72
3287.72
3287.72
Klus
1640.61
1640.61
1640.61
Skok
3671.97
3671.97
3671.97
3671.97
Tento kůň má 1860 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

pommevintageStaré jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

heracleshorseshoescrossHeraklova podkova Překážkový dostih

výdrž: +14, drezura: +10, skok: +6


Jezdecké centrum

Brione dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 13 let 10 měsíců
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo