Madam420CZ

Odsloužené dny : 358 dnů
Pořadí : 3676.
Rezerva : 3 425 003 equus
Historie majitelů

Batinson

compagnonkaijoonbat
normal
15:30
Energie
40%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 16564.45

Výdrž
836.3635
1672.73
Rychlost
1524.443
3048.89
Drezura
1675.9635
3351.93
Cval
2345.0375
4690.07
Klus
400.9825
801.97
Skok
1499.434
2998.87
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 12 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 501 kg
Zbarvení: Hnědák Narozena dne: 13.01.2026
Odchoval: Madam420CZ

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 23746.30
Výdrž2716.80  Cval6277.50
Rychlost4959.55  Klus1295.22
Drezura4485.45  Skok4011.78
BLUP:
32.59
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2716.8
2716.8
2716.8
Rychlost
4959.55
4959.55
4959.55
4959.55
4959.55
Drezura
4485.45
4485.45
4485.45
4485.45
Cval
6277.5
6277.5
6277.5
6277.5
6277.5
6277.5
Klus
1295.22
1295.22
Skok
4011.78
4011.78
4011.78
4011.78
Tento kůň má 2317 hvězd znamenitosti.

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

coatsbundlewitchČarodějnický lektvar

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

compagnonkaijoonbatBatinson

rychlost: +11


Jezdecké centrum

ČL : Č z KK dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: 4 měsíce
maleOtec: H 25682.41 Anglická pěchota

Informace

reproductionPřipuštění: 6
arbreRodokmen
chevalPotomstvo