王一博

Odsloužené dny : 1258 dnů
Pořadí : 608.
Rezerva : 51 380 795 equus
Historie majitelů

Zelený drak

compagnondragon4
18:00
Energie
11%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 21007.17

Výdrž
1685.6455
3371.29
Rychlost
1781.9505
3563.90
Drezura
1846.8635
3693.73
Cval
1426.341
2852.68
Klus
2086.113
4172.23
Skok
1676.673
3353.35
Plemeno: Finský kůňVěk: 15 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 169 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 474 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 16.01.2026
Odchoval: 王一博 Výdělky: 10 977 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0149
Závod v klusu 03918
Překážkový dostih 05123
Parkurové skákání 0144
Drezura 01324
Genetický potenciál Celkem: 15990.22
Výdrž2570.78  Cval2479.87
Rychlost2718.09  Klus2862.33
Drezura2802.10  Skok2557.05
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2570.78
2570.78
2570.78
Rychlost
2718.09
2718.09
2718.09
Drezura
2802.1
2802.1
2802.1
Cval
2479.87
2479.87
2479.87
Klus
2862.33
2862.33
2862.33
Skok
2557.05
2557.05
2557.05
Tento kůň má 1542 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

klus: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnondragon4Zelený drak

drezura: +16


Jezdecké centrum

Mad Dragon of Tojo dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 16 let
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo