BATN

Odsloužené dny : 2501 dnů
Pořadí : 806.
Rezerva : 1 489 893 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Játrový ryzák
11:00
Energie
77%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24634.45

Výdrž
1231.686
2463.37
Rychlost
3048.421
6096.84
Drezura
2748.84
5497.68
Cval
3856.261
7712.52
Klus
401.005
802.01
Skok
1031.0125
2062.03
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 21 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 166 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 466 kg
Zbarvení: Játrový ryzák Narozen dne: 27.01.2026
Odchoval: BATN Výdělky: 6 288 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0030
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02100
droite
Genetický potenciál Celkem: 24109.85
Výdrž2758.24  Cval6374.59
Rychlost5035.10  Klus1314.93
Drezura4553.79  Skok4073.19
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2758.24
2758.24
2758.24
Rychlost
5035.11
5035.11
5035.11
5035.11
5035.11
Drezura
4553.79
4553.79
4553.79
4553.79
Cval
6374.59
6374.59
6374.59
6374.59
6374.59
6374.59
Klus
1314.93
1314.93
Skok
4073.19
4073.19
4073.19
4073.19
Tento kůň má 2354 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +13, rychlost: +13, drezura: +13, cval: +13, klus: +13, skok: +13

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellealtairAltairovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bridealtairAltairova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

tapisaltairAltairova deka pod sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetaltairAltairova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
7. prosinec 2026
Box:
box 1* napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo