K4V7

Odsloužené dny : 2451 dnů
Pořadí : 413.
Rezerva : 1 742 259 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Palomino
22:15
Energie
26%
Zdraví
100%
Morálka
97%

Dovednosti

Celkem: 28969.10

Výdrž
986.8585
1973.72
Rychlost
3290.187
6580.37
Drezura
2971.726
5943.45
Cval
4162.698
8325.40
Klus
431.946
863.89
Skok
2641.136
5282.27
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 10 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 449 kg
Zbarvení: Palomino Narozen dne: 30.01.2026
Odchoval: skodalilu Výdělky: 3 097 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0362
Závod v klusu 0310
Překážkový dostih 0823
Parkurové skákání 0521
Drezura 0225
Genetický potenciál Celkem: 24018.10
Výdrž2748.30  Cval6349.44
Rychlost5015.12  Klus1310.05
Drezura4536.97  Skok4058.22
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2748.3
2748.3
2748.3
Rychlost
5015.12
5015.12
5015.12
5015.12
5015.12
Drezura
4536.97
4536.97
4536.97
4536.97
Cval
6349.44
6349.44
6349.44
6349.44
6349.44
6349.44
Klus
1310.05
1310.05
Skok
4058.22
4058.22
4058.22
4058.22
Tento kůň má 2344 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +32, rychlost: +32, drezura: +32, cval: +32, klus: +32, skok: +32

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique2xnoir2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xnoir2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
25. listopad 2026
Box:
box 1* len

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo