Carnegie

Odsloužené dny : 636 dnů
Pořadí : 662.
Rezerva : 2 176 831 equus
Historie majitelů

Stužky

10:00
Energie
80%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 31479.90

Výdrž
1801.4465
3602.89
Rychlost
3288.105
6576.21
Drezura
2970.6965
5941.39
Cval
4247.829
8495.66
Klus
773.9975
1547.99
Skok
2657.876
5315.75
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 17 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 483 kg
Zbarvení: Cremello Narozena dne: 04.02.2026
Odchoval: Gamora Výdělky: 3 996 Equus
Genetický potenciál Celkem: 24072.37
Výdrž2754.23  Cval6364.11
Rychlost5026.80  Klus1313.09
Drezura4546.87  Skok4067.27
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2754.23
2754.23
2754.23
Rychlost
5026.8
5026.8
5026.8
5026.8
5026.8
Drezura
4546.87
4546.87
4546.87
4546.87
Cval
6364.11
6364.11
6364.11
6364.11
6364.11
6364.11
Klus
1313.09
1313.09
Skok
4067.27
4067.27
4067.27
4067.27
Tento kůň má 2350 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique2xvioletblanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xvioletblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xviolet2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Starboy (400) dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 18 let 4 měsíce
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo