Petrs29

Odsloužené dny : 5033 dnů
Pořadí : 769.
Rezerva : 1 034 774 equus
Historie majitelů

Víla Piñaty

compagnonpinatafaedragon
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Smíšený bělouš
22:00
Energie
20%
Zdraví
100%
Morálka
93%

Dovednosti

Celkem: 6679.77

Výdrž
45.51
91.02
Rychlost
329.1855
658.37
Drezura
439.9955
879.99
Cval
2256.4695
4512.94
Klus
38.2405
76.48
Skok
230.482
460.96
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 4 roky 1 měsíc
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 475 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozen dne: 19.02.2026
Odchoval: Petrs29 Výdělky: 1 317 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0112
Drezura 0001
Genetický potenciál Celkem: 23100.89
Výdrž2642.98  Cval6106.72
Rychlost4824.76  Klus1259.84
Drezura4363.56  Skok3903.02
BLUP:
-54.12
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2642.98
2642.98
2642.98
Rychlost
4824.76
4824.76
4824.76
4824.76
4824.76
Drezura
4363.56
4363.56
4363.56
4363.56
Cval
6106.72
6106.72
6106.72
6106.72
6106.72
6106.72
Klus
1259.85
1259.85
Skok
3903.02
3903.02
3903.02
3903.02
Tento kůň má 2253 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonpinatafaedragonVíla Piñaty

cval: +8


Jezdecké centrum

Tambeatas --1 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo