normal
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
86%

Dovednosti

Celkem: 12923.00

Výdrž
1554.027
3108.05
Rychlost
968.3715
1936.74
Drezura
1293.913
2587.83
Cval
1222.7225
2445.45
Klus
583.4995
1167.00
Skok
838.9675
1677.93
Plemeno: CamargueVěk: 21 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 143 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 431 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozena dne: 03.04.2026
Odchoval: Lunna Výdělky: 1 565 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 01312
Cutting 0012
Trail 0036
Reining 0208
Western pleasure 0722
Genetický potenciál Celkem: 10650.67
Výdrž2345.10  Cval2020.11
Rychlost1598.16  Klus1174.95
Drezura2128.86  Skok1383.49
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Předsvit from Hershel farm
Matka: Kůň zmizel
Camargue
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2345.1
2345.1
2345.1
Rychlost
1598.16
1598.16
1598.16
Drezura
2128.86
2128.86
2128.86
Cval
2020.11
2020.11
2020.11
Klus
1174.95
1174.95
Skok
1383.49
1383.49
Tento kůň má 1008 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

hauntedtrailridingdiaryStrašidelný turistický deník

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Gora dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Ultrazvuk

echographie1 klisnička plemene Camargue a zbarvení srsti Bělouš.

Ohřebení

chevalOd: 8 měsíců
maleOtec: Camelios 14115 Indian Camargue Horses

Informace

reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo