Cabanos

Odsloužené dny : 401 dnů
Pořadí : 7884.
Rezerva : 349 916 equus
Historie majitelů

Slepice

compagnonpoule
pegase
14:00
Energie
26%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 8280.24

Výdrž
855.2955
1710.59
Rychlost
195.954
391.91
Drezura
1803.201
3606.40
Cval
325.8485
651.70
Klus
123.386
246.77
Skok
836.4365
1672.87
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 5 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 506 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozen dne: 09.04.2026
Odchoval: YourHotcheeto Výdělky: 351 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0001
Western pleasure 0064
Genetický potenciál Celkem: 24187.28
Výdrž2766.66  Cval6394.32
Rychlost5052.26  Klus1319.34
Drezura4568.84  Skok4085.86
BLUP:
-47.99
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2766.66
2766.66
2766.66
Rychlost
5052.26
5052.26
5052.26
5052.26
5052.26
Drezura
4568.84
4568.84
4568.84
4568.84
Cval
6394.32
6394.32
6394.32
6394.32
6394.32
6394.32
Klus
1319.34
1319.34
Skok
4085.86
4085.86
4085.86
4085.86
Tento kůň má 2361 hvězd znamenitosti.

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonpouleSlepice

drezura: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

pommevintageStaré jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

heracleshorseshoescuttingHeraklova podkova Cutting

výdrž: +14, rychlost: +6, drezura: +10


Jezdecké centrum

Sakura 24187.28 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo