WetOwlLamont

Odsloužené dny : 114 dnů
Pořadí : 4163.
Rezerva : 109 434 equus
Historie majitelů
08:00
Energie
91%
Zdraví
100%
Morálka
93%

Dovednosti

Celkem: 7658.03

Výdrž
800.602
1601.20
Rychlost
1013.753
2027.51
Drezura
783.689
1567.38
Cval
634.6075
1269.21
Klus
181.1135
362.23
Skok
415.2505
830.50
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 18 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 152 cm
Pohlaví: valachVáha: 431 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 19.04.2026
Odchoval: WetOwlLamont Výdělky: 31 059 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0221823
Trail 0000
Reining 0010
Western pleasure 0001
Genetický potenciál Celkem: 8293.00
Výdrž1731.58  Cval1404.00
Rychlost2186.86  Klus455.29
Drezura1567.38  Skok947.89
BLUP:
94.13
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Arabský plnokrevník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1731.58
1731.58
1731.58
Rychlost
2186.86
2186.86
2186.86
Drezura
1567.38
1567.38
Cval
1404
1404
Klus
455.29
455.29
Skok
947.89
947.89
Tento kůň má 772 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5


Jezdecké centrum

Al Araba 1 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Al Araba 1 je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo