nothing

Odsloužené dny : 649 dnů
Pořadí : 2329.
Rezerva : 1 629 153 equus
Historie majitelů
08:00
Energie
73%
Zdraví
98%
Morálka
86%

Dovednosti

Celkem: 11513.20

Výdrž
357.2335
714.47
Rychlost
855.268
1710.54
Drezura
2387.818
4775.64
Cval
1218.4435
2436.89
Klus
179.7455
359.49
Skok
758.0925
1516.18
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 4 roky 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 522 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 09.06.2026
Odchoval: nothing Výdělky: 233 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0100
Závod v klusu 0001
Překážkový dostih 0110
Parkurové skákání 0001
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 24350.71
Výdrž2785.62  Cval6438.27
Rychlost5085.75  Klus1327.91
Drezura4599.45  Skok4113.71
BLUP:
-49.03
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2785.62
2785.62
2785.62
Rychlost
5085.75
5085.75
5085.75
5085.75
5085.75
Drezura
4599.45
4599.45
4599.45
4599.45
4599.45
Cval
6438.27
6438.27
6438.27
6438.27
6438.27
6438.27
Klus
1327.91
1327.91
Skok
4113.71
4113.71
4113.71
4113.71
Tento kůň má 2377 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique1x1* klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

brideclassique1x1* klasická uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
1. listopad 2026
Box:
box 1* sláma
Výhody:
mrkev 1* klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo