SSI

Odsloužené dny : 122 dnů
Pořadí : 3613.
Rezerva : 2 927 309 equus
Historie majitelů

Stužky

normal
22:30
Energie
52%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 32410.00

Výdrž
1853.528
3707.06
Rychlost
3387.2735
6774.55
Drezura
3057.4705
6114.94
Cval
4293.153
8586.31
Klus
878.4315
1756.86
Skok
2735.1425
5470.28
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 22 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 513 kg
Zbarvení: Červený bělouš Narozena dne: 27.05.2026
Odchoval: fogoša Výdělky: 6 229 Equus
Genetický potenciál Celkem: 24776.40
Výdrž2834.08  Cval6551.34
Rychlost5174.35  Klus1350.98
Drezura4679.91  Skok4185.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2834.08
2834.08
2834.08
Rychlost
5174.36
5174.36
5174.36
5174.36
5174.36
Drezura
4679.91
4679.91
4679.91
4679.91
4679.91
Cval
6551.34
6551.34
6551.34
6551.34
6551.34
6551.34
Klus
1350.98
1350.98
Skok
4185.73
4185.73
4185.73
4185.73
Tento kůň má 2421 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +27, rychlost: +27, drezura: +27, cval: +27, klus: +27, skok: +27

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

paradeapplePřehlídkové jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Až do:
23. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo