Mr. Klaposh

Odsloužené dny : 5093 dnů
Pořadí : 3.
Rezerva : 2 235 871 331 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
24:00
Energie
40%
Zdraví
100%
Morálka
98%

Dovednosti

Celkem: 23094.89

Výdrž
812.75
1625.50
Rychlost
2952.4095
5904.82
Drezura
2670.8855
5341.77
Cval
3721.289
7442.58
Klus
309.777
619.55
Skok
1080.3355
2160.67
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 8 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 503 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 01.06.2026
Odchoval: Jazz Výdělky: 2 514 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0031
Cutting 01552
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0503
Genetický potenciál Celkem: 23922.31
Výdrž2736.20  Cval6324.39
Rychlost4996.79  Klus1304.68
Drezura4518.89  Skok4041.36
BLUP:
80.86
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2736.2
2736.2
2736.2
Rychlost
4996.79
4996.79
4996.79
4996.79
4996.79
Drezura
4518.89
4518.89
4518.89
4518.89
Cval
6324.39
6324.39
6324.39
6324.39
6324.39
6324.39
Klus
1304.68
1304.68
Skok
4041.36
4041.36
4041.36
4041.36
Tento kůň má 2335 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +29, rychlost: +29, drezura: +29, cval: +29, klus: +29, skok: +29

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
26. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo