Densi4

Odsloužené dny : 5594 dnů
Pořadí : 1.
Rezerva : 158 213 971 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Červený bělouš
12:45
Energie
85%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 29589.08

Výdrž
1693.833
3387.67
Rychlost
3088.773
6177.55
Drezura
2793.4545
5586.91
Cval
3909.2445
7818.49
Klus
810.0585
1620.12
Skok
2499.179
4998.36
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 487 kg
Zbarvení: Červený bělouš Narozena dne: 10.06.2026
Odchoval: katykaty Výdělky: 2 840 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0101010
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
droite
Genetický potenciál Celkem: 24796.13
Výdrž2836.43  Cval6556.65
Rychlost5178.64  Klus1352.11
Drezura4683.27  Skok4189.02
BLUP:
99.79
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2836.43
2836.43
2836.43
Rychlost
5178.65
5178.65
5178.65
5178.65
5178.65
Drezura
4683.27
4683.27
4683.27
4683.27
4683.27
Cval
6556.65
6556.65
6556.65
6556.65
6556.65
6556.65
Klus
1352.11
1352.11
Skok
4189.02
4189.02
4189.02
4189.02
Tento kůň má 2422 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Automatický24796.13 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo