Densi4

Odsloužené dny : 5590 dnů
Pořadí : 1.
Rezerva : 158 192 481 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Tmavý hnědák
13:00
Energie
78%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 29942.15

Výdrž
1714.03
3428.06
Rychlost
3125.577
6251.15
Drezura
2827.068
5654.14
Cval
3955.81
7911.62
Klus
819.735
1639.47
Skok
2528.8565
5057.71
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 166 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 490 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozena dne: 10.06.2026
Odchoval: Nazgul Výdělky: 3 091 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 011103
Trail 0108
Reining 0000
Western pleasure 0001
droite
Genetický potenciál Celkem: 24736.09
Výdrž2829.52  Cval6540.68
Rychlost5166.12  Klus1348.90
Drezura4672.30  Skok4178.57
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2829.52
2829.52
2829.52
Rychlost
5166.12
5166.12
5166.12
5166.12
5166.12
Drezura
4672.3
4672.3
4672.3
4672.3
4672.3
Cval
6540.68
6540.68
6540.68
6540.68
6540.68
6540.68
Klus
1348.9
1348.9
Skok
4178.57
4178.57
4178.57
4178.57
Tento kůň má 2416 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Automatický24736.09 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo