王一博

Odsloužené dny : 1260 dnů
Pořadí : 609.
Rezerva : 51 401 001 equus
Historie majitelů
23:30
Energie
27%
Zdraví
100%
Morálka
96%

Dovednosti

Celkem: 28039.92

Výdrž
2934.434
5868.87
Rychlost
2644.6845
5289.37
Drezura
3969.307
7938.61
Cval
1603.4285
3206.86
Klus
2366.6395
4733.28
Skok
501.4645
1002.93
Plemeno: Fríský kůňVěk: 11 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 535 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 12.06.2026
Odchoval: 王一博 Výdělky: 8 123 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0101215
Závod v klusu 06107
Překážkový dostih 0548
Parkurové skákání 015125
Drezura 0722
Genetický potenciál Celkem: 21304.08
Výdrž4454.56  Cval2436.63
Rychlost4023.91  Klus3600.06
Drezura5626.17  Skok1162.75
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4454.56
4454.56
4454.56
4454.56
Rychlost
4023.91
4023.91
4023.91
4023.91
Drezura
5626.17
5626.17
5626.17
5626.17
5626.17
Cval
2436.63
2436.63
2436.63
Klus
3600.06
3600.06
3600.06
3600.06
Skok
1162.75
1162.75
Tento kůň má 2074 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassique2xbleu2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xvertbleu2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xbleu2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Barron dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo