.mama.papa.

Odsloužené dny : 777 dnů
Pořadí : 5378.
Rezerva : 208 556 equus
Historie majitelů
22:30
Energie
6%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 9759.15

Výdrž
384.7955
769.59
Rychlost
851.384
1702.77
Drezura
741.8735
1483.75
Cval
1894.268
3788.54
Klus
257.158
514.32
Skok
750.098
1500.20
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 2 roky 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 471 kg
Zbarvení: Hnědý bělouš Narozen dne: 25.06.2026
Odchoval: .mama.papa.

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

zlaté jablko
Genetický potenciál Celkem: 24042.48
Výdrž2750.19  Cval6356.86
Rychlost5021.03  Klus1311.20
Drezura4541.32  Skok4061.88
BLUP:
-74.97
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2750.19
2750.19
2750.19
Rychlost
5021.03
5021.03
5021.03
5021.03
5021.03
Drezura
4541.32
4541.32
4541.32
4541.32
Cval
6356.86
6356.86
6356.86
6356.86
6356.86
6356.86
Klus
1311.2
1311.2
Skok
4061.88
4061.88
4061.88
4061.88
Tento kůň má 2349 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9


Jezdecké centrum

Ud dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo