hehe_huha

Odsloužené dny : 150 dnů
Pořadí : 5211.
Rezerva : 261 082 equus
Historie majitelů

Delfínovec Piñaty

compagnonpinataboto
Jezdecký kůň Modrá
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
97%

Dovednosti

Celkem: 21586.25

Výdrž
338.1055
676.21
Rychlost
2680.5725
5361.15
Drezura
2816.7745
5633.55
Cval
4107.7455
8215.49
Klus
0
-0.00
Skok
849.926
1699.85
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 6 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: valachVáha: 495 kg
Zbarvení: Černý hnědák Narozen dne: 30.06.2026
Odchoval: hehe_huha Výdělky: 1 744 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 041112
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 24713.55
Výdrž2827.02  Cval6534.38
Rychlost5161.16  Klus1347.96
Drezura4667.83  Skok4175.20
BLUP:
19.10
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2827.02
2827.02
2827.02
Rychlost
5161.16
5161.16
5161.16
5161.16
5161.16
Drezura
4667.83
4667.83
4667.83
4667.83
4667.83
Cval
6534.38
6534.38
6534.38
6534.38
6534.38
6534.38
Klus
1347.96
1347.96
Skok
4175.2
4175.2
4175.2
4175.2
Tento kůň má 2414 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

iriscoatblueIrisino zbarvení

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

packtriomphalVítězný balíček

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +8, cval: +8, klus: +8, skok: +8

buttonbraidedmaneDrdoly

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

clippingVlastní střih

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

tailbraid2Zapletený koňský ocas

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
20. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* čabraka

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

29823 je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo