gepard575 cz

Odsloužené dny : 2371 dnů
Pořadí : 1032.
Rezerva : 339 469 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Hnědák
12:00
Energie
53%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 30177.63

Výdrž
1728.4815
3456.96
Rychlost
3157.2995
6314.60
Drezura
2851.763
5703.53
Cval
4308.451
8616.90
Klus
509.867
1019.73
Skok
2532.9555
5065.91
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 22 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 473 kg
Zbarvení: Hnědák Narozena dne: 07.07.2026
Odchoval: gepard575 cz Výdělky: 25 013 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0101
Cutting 0010
Trail 0000
Reining 0001
Western pleasure 01130
droite
Genetický potenciál Celkem: 24981.47
Výdrž2857.74  Cval6606.21
Rychlost5216.35  Klus1362.46
Drezura4718.71  Skok4220.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2857.74
2857.74
2857.74
Rychlost
5216.35
5216.35
5216.35
5216.35
5216.35
Drezura
4718.71
4718.71
4718.71
4718.71
4718.71
Cval
6606.21
6606.21
6606.21
6606.21
6606.21
6606.21
Klus
1362.46
1362.46
Skok
4220
4220
4220
4220
Tento kůň má 2441 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +38, rychlost: +38, drezura: +38, cval: +38, klus: +38, skok: +38

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
14. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo