Mr. Klaposh

Odsloužené dny : 5101 dnů
Pořadí : 3.
Rezerva : 2 229 539 925 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
93%

Dovednosti

Celkem: 29653.37

Výdrž
1697.651
3395.30
Rychlost
3095.2215
6190.44
Drezura
2799.8305
5599.66
Cval
3917.1485
7834.30
Klus
812.024
1624.05
Skok
2504.8095
5009.62
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 11 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 166 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 474 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 17.07.2026
Odchoval: Krteček1 Výdělky: 3 707 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0243
Cutting 01045
Trail 0467
Reining 0331
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 24603.74
Výdrž2814.52  Cval6505.07
Rychlost5138.38  Klus1341.91
Drezura4647.21  Skok4156.64
BLUP:
97.04
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2814.52
2814.52
2814.52
Rychlost
5138.38
5138.38
5138.38
5138.38
5138.38
Drezura
4647.21
4647.21
4647.21
4647.21
4647.21
Cval
6505.07
6505.07
6505.07
6505.07
6505.07
6505.07
Klus
1341.91
1341.91
Skok
4156.65
4156.65
4156.65
4156.65
Tento kůň má 2403 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Orion24603 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo