lolou

Odsloužené dny : 1620 dnů
Pořadí : 784.
Rezerva : 552 758 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
08:30
Energie
85%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 20006.52

Výdrž
525.6175
1051.23
Rychlost
2491.1955
4982.39
Drezura
2425.536
4851.07
Cval
3397.5835
6795.17
Klus
253.204
506.41
Skok
910.1235
1820.25
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 9 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 537 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 08.07.2026
Odchoval: -Bella-

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 24857.39
Výdrž2843.23  Cval6573.15
Rychlost5191.58  Klus1355.51
Drezura4694.97  Skok4198.95
BLUP:
29.91
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2843.23
2843.23
2843.23
Rychlost
5191.58
5191.58
5191.58
5191.58
5191.58
Drezura
4694.97
4694.97
4694.97
4694.97
4694.97
Cval
6573.15
6573.15
6573.15
6573.15
6573.15
6573.15
Klus
1355.51
1355.51
Skok
4198.95
4198.95
4198.95
4198.95
Tento kůň má 2429 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +16, rychlost: +16, drezura: +16, cval: +16, klus: +16, skok: +16

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
3. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo