margaret06

Odsloužené dny : 4163 dnů
Pořadí : 491.
Rezerva : 146 382 918 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Mustang Vraník
15:15
Energie
55%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 12363.52

Výdrž
1352.007
2704.01
Rychlost
1738.865
3477.73
Drezura
988.095
1976.19
Cval
1446.8945
2893.79
Klus
340.09
680.18
Skok
315.809
631.62
Plemeno: MustangVěk: 9 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 152 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 474 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 16.08.2026
Odchoval: margaret06

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 16781.08
Výdrž3361.46  Cval3358.43
Rychlost4318.64  Klus955.06
Drezura2382.06  Skok2405.42
BLUP:
19.30
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3361.46
3361.46
3361.46
3361.46
Rychlost
4318.64
4318.64
4318.64
4318.64
Drezura
2382.06
2382.06
2382.06
Cval
3358.43
3358.43
3358.43
3358.43
Klus
955.066
955.066
Skok
2405.42
2405.42
2405.42
Tento kůň má 1621 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +13, rychlost: +13, drezura: +13, cval: +13, klus: +13, skok: +13

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern2xnoirblanc2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
18. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo