Vikísek04

Odsloužené dny : 91 dnů
Pořadí : 5060.
Rezerva : 235 486 equus
Historie majitelů

Jaguar

companionjaguar
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Myšák
16:00
Energie
62%
Zdraví
100%
Morálka
99%

Dovednosti

Celkem: 21917.61

Výdrž
1151.5715
2303.14
Rychlost
2620.2685
5240.54
Drezura
2312.797
4625.59
Cval
3260.602
6521.20
Klus
172.4695
344.94
Skok
1441.0955
2882.19
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 14 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 480 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 21.07.2026
Odchoval: VictoriaFantova Výdělky: 5 737 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0886
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0110
Genetický potenciál Celkem: 23813.99
Výdrž2724.47  Cval6294.90
Rychlost4974.64  Klus1298.97
Drezura4497.93  Skok4023.07
BLUP:
57.78
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2724.47
2724.47
2724.47
Rychlost
4974.65
4974.65
4974.65
4974.65
4974.65
Drezura
4497.93
4497.93
4497.93
4497.93
Cval
6294.9
6294.9
6294.9
6294.9
6294.9
6294.9
Klus
1298.97
1298.97
Skok
4023.07
4023.07
4023.07
4023.07
Tento kůň má 2324 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

companionjaguarJaguar

rychlost: +6

packtriomphalVítězný balíček

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +8, cval: +8, klus: +8, skok: +8

clippingVlastní střih

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
20. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: 4 měsíce
maleOtec: Dominik Mamamia!

Informace

reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo