normalpegase
12:00
Energie
42%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33635.25

Výdrž
1917.5925
3835.18
Rychlost
3531.218
7062.44
Drezura
3162.937
6325.87
Cval
4778.3705
9556.74
Klus
598.118
1196.24
Skok
2829.391
5658.78
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 27 let 11 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: valachVáha: 466 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozen dne: 20.07.2026
Odchoval: Newya79 Výdělky: 99 861 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25485.33
Výdrž2915.54  Cval6738.08
Rychlost5322.55  Klus1389.76
Drezura4813.93  Skok4305.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2915.54
2915.54
2915.54
Rychlost
5322.55
5322.55
5322.55
5322.55
5322.55
Drezura
4813.93
4813.93
4813.93
4813.93
4813.93
Cval
6738.08
6738.08
6738.08
6738.08
6738.08
6738.08
Klus
1389.76
1389.76
Skok
4305.47
4305.47
4305.47
4305.47
Tento kůň má 2491 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

5thelementfirePrvek Oheň

výdrž: +11, rychlost: +14, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, cval: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnoncusidhe10Americký stafordširský teriér Cu-Sith

cval: +13


Jezdecké centrum

F L A M E dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

F L A M E je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
F L A M E je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo