Dýsulka

Odsloužené dny : 3860 dnů
Pořadí : 447.
Rezerva : 19 941 524 equus
Historie majitelů

Červený drak

compagnondragon3

Stužky

23:00
Energie
8%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 32890.99

Výdrž
1881.483
3762.97
Rychlost
3437.2755
6874.55
Drezura
3102.421
6204.84
Cval
4662.515
9325.03
Klus
586.294
1172.59
Skok
2775.5065
5551.01
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 10 let 3 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 455 kg
Zbarvení: Bělouš Narozen dne: 29.07.2026
Odchoval: Dýsulka Výdělky: 18 220 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25058.05
Výdrž2867.05  Cval6626.11
Rychlost5232.66  Klus1366.72
Drezura4732.50  Skok4233.01
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2867.05
2867.05
2867.05
Rychlost
5232.66
5232.66
5232.66
5232.66
5232.66
Drezura
4732.5
4732.5
4732.5
4732.5
4732.5
Cval
6626.11
6626.11
6626.11
6626.11
6626.11
6626.11
Klus
1366.72
1366.72
Skok
4233.01
4233.01
4233.01
4233.01
Tento kůň má 2449 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, klus: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

compagnondragon3Červený drak

drezura: +16

tapissamuraidragonDeka pod sedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonnetsamuraidragonČabraka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandesamuraidragonBandáže dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bridesamuraidragonUzdečka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14


Jezdecké centrum

Kosatec 7742,94 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo