hartlicek

Odsloužené dny : 5292 dnů
Pořadí : 420.
Rezerva : 705 772 equus
Historie majitelů

Behemoth

compagnonsharksidhe9
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 30341.36

Výdrž
3171.801
6343.60
Rychlost
4009.9195
8019.84
Drezura
2860.8325
5721.66
Cval
2559.342
5118.68
Klus
830.322
1660.64
Skok
1738.4635
3476.93
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 13 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 158 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 448 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozena dne: 15.08.2026
Odchoval: hartlicek Výdělky: 16 010 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 02110
Závod v klusu 041236
Překážkový dostih 01312
Parkurové skákání 01020
Drezura 0112228
Genetický potenciál Celkem: 23193.66
Výdrž4843.97  Cval3917.10
Rychlost6129.23  Klus1265.64
Drezura4379.43  Skok2658.28
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4843.97
4843.97
4843.97
4843.97
4843.97
Rychlost
6129.23
6129.23
6129.23
6129.23
6129.23
6129.23
Drezura
4379.44
4379.44
4379.44
4379.44
Cval
3917.1
3917.1
3917.1
3917.1
Klus
1265.64
1265.64
Skok
2658.28
2658.28
2658.28
Tento kůň má 2261 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14


Jezdecké centrum

Srpena 26 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Srpena 26 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo