kubrt007

Odsloužené dny : 5392 dnů
Pořadí : 85.
Rezerva : 25 110 299 equus
Historie majitelů

Plejtvák Piñaty

compagnonpinatabluewhale

Stužky

Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Hnědák
11:00
Energie
90%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 30753.08

Výdrž
1758.3695
3516.74
Rychlost
3213.555
6427.11
Drezura
2902.6295
5805.26
Cval
4383.385
8766.77
Klus
521.9585
1043.92
Skok
2596.642
5193.28
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 14 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 166 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 456 kg
Zbarvení: Hnědák Narozena dne: 15.08.2026
Odchoval: fogoša Výdělky: 5 108 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25453.60
Výdrž2912.17  Cval6729.45
Rychlost5315.88  Klus1388.33
Drezura4807.27  Skok4300.50
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2912.17
2912.17
2912.17
Rychlost
5315.88
5315.88
5315.88
5315.88
5315.88
Drezura
4807.27
4807.27
4807.27
4807.27
4807.27
Cval
6729.45
6729.45
6729.45
6729.45
6729.45
6729.45
Klus
1388.33
1388.33
Skok
4300.5
4300.5
4300.5
4300.5
Tento kůň má 2488 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, cval: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassique3xpinataDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xpinata3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xpinata3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tailbraid1Koňský ocas

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

compagnonpinatabluewhalePlejtvák Piñaty

skok: +5


Jezdecké centrum

Automatický nákup dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo