MarPa

Odsloužené dny : 5589 dnů
Pořadí : 527.
Rezerva : 83 569 907 equus
Historie majitelů

Prase

compagnonpig

Stužky

22:45
Energie
14%
Zdraví
100%
Morálka
96%

Dovednosti

Celkem: 30601.72

Výdrž
3196.239
6392.48
Rychlost
4334.465
8668.93
Drezura
2886.1385
5772.28
Cval
2583.533
5167.07
Klus
547.4515
1094.90
Skok
1753.031
3506.06
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 11 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 157 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 458 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozen dne: 21.08.2026
Odchoval: MarPa Výdělky: 12 830 Equus
Genetický potenciál Celkem: 23269.24
Výdrž4856.84  Cval3932.49
Rychlost6149.23  Klus1270.79
Drezura4393.99  Skok2665.90
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4856.84
4856.84
4856.84
4856.84
4856.84
Rychlost
6149.23
6149.23
6149.23
6149.23
6149.23
6149.23
Drezura
4393.99
4393.99
4393.99
4393.99
Cval
3932.49
3932.49
3932.49
3932.49
Klus
1270.79
1270.79
Skok
2665.9
2665.9
2665.9
Tento kůň má 2270 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

výdrž: +8, rychlost: +9, cval: +7

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

rychlost: +12

tapissamuraidragonDeka pod sedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonnetsamuraidragonČabraka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandesamuraidragonBandáže dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

sellesamuraidragonSedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bridesamuraidragonUzdečka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonusanimatedavatarcoatAnimovaný avatar zbarvení

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

heracleshorseshoesbarrelHeraklova podkova Barrel racing

výdrž: +12, rychlost: +12, cval: +6

compagnonpigPrase

výdrž: +18


Jezdecké centrum

Pa 23269.24 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Pa 23269.24 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo