Nany666

Odsloužené dny : 563 dnů
Pořadí : 1487.
Rezerva : 283 816 equus
Historie majitelů

Koza

compagnonchevre
normal
09:45
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 23942.88

Výdrž
1395.201
2790.40
Rychlost
2451.3155
4902.63
Drezura
2469.516
4939.03
Cval
3342.1515
6684.30
Klus
651.7845
1303.57
Skok
1661.471
3322.94
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 7 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 474 kg
Zbarvení: Palomino Narozena dne: 24.08.2026
Odchoval: fogoša Výdělky: 88 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0020
Parkurové skákání 0000
Drezura 0010
Genetický potenciál Celkem: 25522.03
Výdrž2919.89  Cval6747.99
Rychlost5330.59  Klus1391.95
Drezura4820.21  Skok4311.39
BLUP:
40.59
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2919.89
2919.89
2919.89
Rychlost
5330.59
5330.59
5330.59
5330.59
5330.59
Drezura
4820.21
4820.21
4820.21
4820.21
4820.21
Cval
6747.99
6747.99
6747.99
6747.99
6747.99
6747.99
Klus
1391.95
1391.95
Skok
4311.4
4311.4
4311.4
4311.4
Tento kůň má 2496 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

compagnonchevreKoza

drezura: +2

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapisclassique2xrougevert2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xvert2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

pommevintageStaré jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Ursa dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo