hartlicek

Odsloužené dny : 5291 dnů
Pořadí : 421.
Rezerva : 705 523 equus
Historie majitelů

Malá chobotnice

compagnonpoulpy
23:00
Energie
1%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 30706.47

Výdrž
3208.3225
6416.65
Rychlost
4057.4535
8114.91
Drezura
2896.2275
5792.45
Cval
2591.668
5183.34
Klus
841.2105
1682.42
Skok
1758.352
3516.70
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 12 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 157 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 503 kg
Zbarvení: Bělouš Narozen dne: 05.09.2026
Odchoval: hartlicek Výdělky: 20 933 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0201
Závod v klusu 050192
Překážkový dostih 0830
Parkurové skákání 0401
Drezura 01611
Genetický potenciál Celkem: 23334.62
Výdrž4871.13  Cval3943.09
Rychlost6165.54  Klus1274.71
Drezura4407.35  Skok2672.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4871.13
4871.13
4871.13
4871.13
4871.13
Rychlost
6165.54
6165.54
6165.54
6165.54
6165.54
6165.54
Drezura
4407.36
4407.36
4407.36
4407.36
Cval
3943.09
3943.09
3943.09
3943.09
Klus
1274.71
1274.71
Skok
2672.79
2672.79
2672.79
Tento kůň má 2277 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonpoulpyMalá chobotnice

drezura: +11

heracleshorseshoescrossHeraklova podkova Překážkový dostih

výdrž: +14, drezura: +10, skok: +6


Jezdecké centrum

Zarik 26 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Zarik 26 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo