08:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 5174.40

Výdrž
540.207
1080.41
Rychlost
682.245
1364.49
Drezura
488.982
977.96
Cval
438.012
876.02
Klus
142.038
284.08
Skok
295.716
591.43
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 3 roky
Druh: Jezdecký kůňVýška: 152 cm
Pohlaví: valachVáha: 456 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 08.09.2026
Odchoval: stromorodec

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 8624.00
Výdrž1800.69  Cval1460.04
Rychlost2274.15  Klus473.46
Drezura1629.94  Skok985.72
BLUP:
0.00
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Arabský plnokrevník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1800.69
1800.69
1800.69
Rychlost
2274.15
2274.15
2274.15
Drezura
1629.94
1629.94
1629.94
Cval
1460.04
1460.04
Klus
473.46
473.46
Skok
985.72
985.72
Tento kůň má 806 hvězd znamenitosti.

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5


Jezdecké centrum

Divoch západu dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Divoch západu je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo