pepina282

Odsloužené dny : 5171 dnů
Pořadí : 21.
Rezerva : 7 825 674 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
19:30
Energie
27%
Zdraví
100%
Morálka
97%

Dovednosti

Celkem: 29235.40

Výdrž
1598.289
3196.58
Rychlost
3244.144
6488.29
Drezura
2934.342
5868.68
Cval
4106.8705
8213.74
Klus
424.292
848.58
Skok
2309.765
4619.53
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 11 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 477 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 13.09.2026
Odchoval: pepina282 Výdělky: 1 243 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0001
Reining 0000
Western pleasure 02100
Genetický potenciál Celkem: 25841.89
Výdrž2956.40  Cval6832.26
Rychlost5397.01  Klus1409.14
Drezura4881.62  Skok4365.46
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2956.4
2956.4
2956.4
Rychlost
5397.01
5397.01
5397.01
5397.01
5397.01
Drezura
4881.62
4881.62
4881.62
4881.62
4881.62
Cval
6832.26
6832.26
6832.26
6832.26
6832.26
6832.26
Klus
1409.14
1409.14
Skok
4365.46
4365.46
4365.46
4365.46
Tento kůň má 2527 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern2xbleublanc2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xvertbleu2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xbleu2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Až do:
4. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

H 25841.89 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo