Ghost

Odsloužené dny : 2031 dnů
Pořadí : 1527.
Rezerva : 3 931 539 equus
Historie majitelů

Sloní ryba

compagnonsharksidhe6

Stužky

08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33468.25

Výdrž
1914.8605
3829.72
Rychlost
3496.313
6992.63
Drezura
3157.9165
6315.83
Cval
4742.7195
9485.44
Klus
596.8155
1193.63
Skok
2825.4975
5650.99
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 13 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 470 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozena dne: 14.09.2026
Odchoval: Ghost Výdělky: 9 206 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25488.59
Výdrž2916.04  Cval6739.34
Rychlost5322.74  Klus1390.06
Drezura4813.97  Skok4306.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2916.04
2916.04
2916.04
Rychlost
5322.74
5322.74
5322.74
5322.74
5322.74
Drezura
4813.98
4813.98
4813.98
4813.98
4813.98
Cval
6739.34
6739.34
6739.34
6739.34
6739.34
6739.34
Klus
1390.06
1390.06
Skok
4306.43
4306.43
4306.43
4306.43
Tento kůň má 2492 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6


Jezdecké centrum

Crestfallen dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo