pollinka55

Odsloužené dny : 5042 dnů
Pořadí : 249.
Rezerva : 67 697 901 equus
Historie majitelů

Zephyrus Piñaty

compagnonpinatazephyrus
Hříbě Anglický plnokrevník Plavák
20:30
Energie
36%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 5286.55

Výdrž
303.3325
606.66
Rychlost
551.333
1102.67
Drezura
498.8375
997.67
Cval
697.129
1394.26
Klus
146.128
292.26
Skok
446.5165
893.03
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 1 rok
Druh: Jezdecký kůňVýška: 150 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 243 kg
Zbarvení: Plavák Narozena dne: 21.09.2026
Odchoval: twee102

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

achillova pata
Genetický potenciál Celkem: 25690.57
Výdrž2939.16  Cval6792.36
Rychlost5365.78  Klus1400.96
Drezura4852.13  Skok4340.18
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2939.16
2939.16
2939.16
Rychlost
5365.78
5365.78
5365.78
5365.78
5365.78
Drezura
4852.13
4852.13
4852.13
4852.13
4852.13
Cval
6792.36
6792.36
6792.36
6792.36
6792.36
6792.36
Klus
1400.96
1400.96
Skok
4340.18
4340.18
4340.18
4340.18
Tento kůň má 2513 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +14, rychlost: +14, drezura: +14, cval: +14, klus: +14, skok: +14

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

compagnonpinatazephyrusZephyrus Piñaty

klus: +3


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
4. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

pictoalertAutomatický nákup bude moci trénovat ve věku 2 roky.
Je jí teprve 1 rok!

Reprodukce

pictoalertAutomatický nákup bude plodná ve věku 2 roky 6 měsíců.
Je jí teprve 1 rok!

Informace