Anck-su-Namun

Odsloužené dny : 2885 dnů
Pořadí : 16.
Rezerva : 153 069 613 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Irský hunter Ryzák
11:00
Energie
90%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27175.51

Výdrž
3611.8045
7223.61
Rychlost
837.531
1675.06
Drezura
4334.42
8668.84
Cval
3371.2865
6742.57
Klus
502.157
1004.31
Skok
930.556
1861.11
Plemeno: Irský hunterVěk: 10 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 175 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 506 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 22.09.2026
Odchoval: Anck-su-Namun

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetický potenciál Celkem: 25853.89
Výdrž5539.83  Cval5171.08
Rychlost3324.20  Klus1477.15
Drezura6648.22  Skok3693.41
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5539.83
5539.83
5539.83
5539.83
5539.83
Rychlost
3324.2
3324.2
3324.2
3324.2
Drezura
6648.22
6648.22
6648.22
6648.22
6648.22
6648.22
Cval
5171.08
5171.08
5171.08
5171.08
5171.08
Klus
1477.15
1477.15
Skok
3693.41
3693.41
3693.41
3693.41
Tento kůň má 2528 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

XCI dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

XCI je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo