januar

Odsloužené dny : 4893 dnů
Pořadí : 25.
Rezerva : 18 841 849 equus
Historie majitelů

Buffalow

compagnonicesidhe9
09:00
Energie
44%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33180.00

Výdrž
3484.817
6969.63
Rychlost
4714.0735
9428.15
Drezura
3118.914
6237.83
Cval
2791.229
5582.46
Klus
589.7995
1179.60
Skok
1891.1645
3782.33
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 25 let 1 měsíc
Druh: Jezdecký pegasVýška: 156 cm
Pohlaví: valachVáha: 442 kg
Zbarvení: Pstružák Narozen dne: 25.09.2026
Odchoval: Anck-su-Namun Výdělky: 5 508 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0050
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
droite
Genetický potenciál Celkem: 25133.76
Výdrž5249.53  Cval4247.30
Rychlost6644.48  Klus1370.38
Drezura4746.82  Skok2875.25
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5249.53
5249.53
5249.53
5249.53
5249.53
Rychlost
6644.48
6644.48
6644.48
6644.48
6644.48
6644.48
Drezura
4746.82
4746.82
4746.82
4746.82
4746.82
Cval
4247.3
4247.3
4247.3
4247.3
Klus
1370.38
1370.38
Skok
2875.25
2875.25
2875.25
Tento kůň má 2456 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

výdrž: +8, rychlost: +9, cval: +7

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

tapissamuraidragonDeka pod sedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonnetsamuraidragonČabraka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandesamuraidragonBandáže dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

sellesamuraidragonSedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bridesamuraidragonUzdečka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

heracleshorseshoesbarrelHeraklova podkova Barrel racing

výdrž: +12, rychlost: +12, cval: +6

packsamuraidragonBalíček dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

compagnonicesidhe9Buffalow

rychlost: +15


Grand Prix

říjen 2026
coupewestern10

Jezdecké centrum

Vynucený dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Vynucený je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Vynucený je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo