hartlicek

Odsloužené dny : 5291 dnů
Pořadí : 421.
Rezerva : 705 523 equus
Historie majitelů

Medvěd

compagnonours
23:00
Energie
4%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 30620.56

Výdrž
3202.8415
6405.68
Rychlost
4049.897
8099.79
Drezura
2890.7965
5781.59
Cval
2585.725
5171.45
Klus
839.463
1678.93
Skok
1741.558
3483.12
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 13 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 156 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 499 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 26.09.2026
Odchoval: hartlicek Výdělky: 8 972 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0430
Závod v klusu 034164
Překážkový dostih 0511
Parkurové skákání 08121
Drezura 01641
Genetický potenciál Celkem: 23437.42
Výdrž4892.87  Cval3961.25
Rychlost6192.44  Klus1280.25
Drezura4426.41  Skok2684.20
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4892.87
4892.87
4892.87
4892.87
4892.87
Rychlost
6192.44
6192.44
6192.44
6192.44
6192.44
6192.44
Drezura
4426.41
4426.41
4426.41
4426.41
Cval
3961.25
3961.25
3961.25
3961.25
Klus
1280.25
1280.25
Skok
2684.2
2684.2
2684.2
Tento kůň má 2288 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +14, rychlost: +14, drezura: +14, cval: +14, klus: +14, skok: +14

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, klus: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

compagnonoursMedvěd

drezura: +9

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
23. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Zariken 26 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Další připouštění: 14 let 4 měsíce
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo