Evan

Odsloužené dny : 5080 dnů
Pořadí : 532.
Rezerva : 25 254 603 equus
Historie majitelů
normal
22:00
Energie
38%
Zdraví
100%
Morálka
95%

Dovednosti

Celkem: 32802.73

Výdrž
1803.24
3606.48
Rychlost
3506.466
7012.93
Drezura
3164.346
6328.69
Cval
4754.394
9508.79
Klus
512.274
1024.55
Skok
2660.644
5321.29
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 12 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 505 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 27.09.2026
Odchoval: Evan Výdělky: 3 142 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 010115
Závod v klusu 0321
Překážkový dostih 0730
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 25510.03
Výdrž2918.37  Cval6744.54
Rychlost5327.65  Klus1391.34
Drezura4818.28  Skok4309.85
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2918.37
2918.37
2918.37
Rychlost
5327.65
5327.65
5327.65
5327.65
5327.65
Drezura
4818.28
4818.28
4818.28
4818.28
4818.28
Cval
6744.54
6744.54
6744.54
6744.54
6744.54
6744.54
Klus
1391.34
1391.34
Skok
4309.85
4309.85
4309.85
4309.85
Tento kůň má 2493 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, klus: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassique2xvertblanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xvert2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet3xpinata3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

trailridingdiaryJezdecký deník

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Až do:
20. leden 2027
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo