Thadia

Odsloužené dny : 3496 dnů
Pořadí : 234.
Rezerva : 1 148 590 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Quarter Horse Hnědák
13:30
Energie
28%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25395.47

Výdrž
892.722
1785.44
Rychlost
2886.79
5773.58
Drezura
3331.125
6662.25
Cval
3996.731
7993.46
Klus
446.2445
892.49
Skok
1144.124
2288.25
Plemeno: Quarter HorseVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 475 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 30.09.2026
Odchoval: Thadia Výdělky: 940 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetický potenciál Celkem: 25782.78
Výdrž2947.25  Cval6629.18
Rychlost4788.17  Klus1473.24
Drezura5525.17  Skok4419.77
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: hh148 ???
Matka: kk149 ???
Quarter Horse
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2947.25
2947.25
2947.25
Rychlost
4788.17
4788.17
4788.17
4788.17
4788.17
Drezura
5525.17
5525.17
5525.17
5525.17
5525.17
Cval
6629.18
6629.18
6629.18
6629.18
6629.18
6629.18
Klus
1473.24
1473.24
Skok
4419.77
4419.77
4419.77
4419.77
Tento kůň má 2520 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

hh150 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

hh150 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo