Thadia

Odsloužené dny : 3496 dnů
Pořadí : 234.
Rezerva : 1 148 590 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Quarter Horse Světlý ryzák
13:30
Energie
28%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24798.29

Výdrž
866.2605
1732.52
Rychlost
2884.9205
5769.84
Drezura
3328.8755
6657.75
Cval
3994.051
7988.10
Klus
433.0405
866.08
Skok
891.9985
1784.00
Plemeno: Quarter HorseVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 464 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozen dne: 30.09.2026
Odchoval: Thadia

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02020
Genetický potenciál Celkem: 25824.67
Výdrž2951.69  Cval6640.15
Rychlost4796.21  Klus1475.54
Drezura5534.29  Skok4426.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: hh176 ???
Matka: kk177 ???
Quarter Horse
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2951.69
2951.69
2951.69
Rychlost
4796.21
4796.21
4796.21
4796.21
4796.21
Drezura
5534.29
5534.29
5534.29
5534.29
5534.29
Cval
6640.15
6640.15
6640.15
6640.15
6640.15
6640.15
Klus
1475.54
1475.54
Skok
4426.79
4426.79
4426.79
4426.79
Tento kůň má 2526 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

hh178 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

hh178 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo