Thadia

Odsloužené dny : 3495 dnů
Pořadí : 234.
Rezerva : 1 145 009 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Quarter Horse Černý ryzák
13:30
Energie
28%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24892.99

Výdrž
890.866
1781.73
Rychlost
2887.457
5774.91
Drezura
3331.913
6663.83
Cval
3997.7955
7995.59
Klus
445.349
890.70
Skok
893.112
1786.22
Plemeno: Quarter HorseVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 162 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 478 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozen dne: 30.09.2026
Odchoval: Thadia

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetický potenciál Celkem: 25843.86
Výdrž2953.80  Cval6645.27
Rychlost4799.63  Klus1476.62
Drezura5538.42  Skok4430.12
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: hh190 ???
Matka: kk191 ???
Quarter Horse
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2953.8
2953.8
2953.8
Rychlost
4799.63
4799.63
4799.63
4799.63
4799.63
Drezura
5538.42
5538.42
5538.42
5538.42
5538.42
Cval
6645.27
6645.27
6645.27
6645.27
6645.27
6645.27
Klus
1476.62
1476.62
Skok
4430.12
4430.12
4430.12
4430.12
Tento kůň má 2527 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

hh192 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

hh192 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo