hartlicek

Odsloužené dny : 5291 dnů
Pořadí : 421.
Rezerva : 705 523 equus
Historie majitelů

Tora

compagnontora
21:00
Energie
18%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 30737.70

Výdrž
3214.074
6428.15
Rychlost
4065.39
8130.78
Drezura
2902.6595
5805.32
Cval
2597.736
5195.47
Klus
842.9785
1685.96
Skok
1746.0145
3492.03
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 12 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 157 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 498 kg
Zbarvení: Pstružák Narozen dne: 03.10.2026
Odchoval: hartlicek Výdělky: 13 260 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0542
Závod v klusu 02129
Překážkový dostih 01450
Parkurové skákání 01022
Drezura 01642
Genetický potenciál Celkem: 23486.40
Výdrž4901.60  Cval3969.59
Rychlost6205.00  Klus1282.98
Drezura4436.43  Skok2690.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4901.6
4901.6
4901.6
4901.6
4901.6
Rychlost
6205
6205
6205
6205
6205
6205
Drezura
4436.44
4436.44
4436.44
4436.44
Cval
3969.59
3969.59
3969.59
3969.59
Klus
1282.98
1282.98
Skok
2690.79
2690.79
2690.79
Tento kůň má 2292 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +14, rychlost: +14, drezura: +14, cval: +14, klus: +14, skok: +14

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnontoraTora

výdrž: +3


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
25. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Zarikenec 26 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo