24:00
Energie
27%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33794.21

Výdrž
1932.968
3865.94
Rychlost
3531.827
7063.65
Drezura
3188.1005
6376.20
Cval
4789.482
9578.96
Klus
602.594
1205.19
Skok
2852.1345
5704.27
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 11 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 496 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozena dne: 05.10.2026
Odchoval: kajula Výdělky: 14 474 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25720.11
Výdrž2942.34  Cval6800.43
Rychlost5371.73  Klus1402.66
Drezura4857.84  Skok4345.10
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2942.34
2942.34
2942.34
Rychlost
5371.73
5371.73
5371.73
5371.73
5371.73
Drezura
4857.84
4857.84
4857.84
4857.84
4857.84
Cval
6800.43
6800.43
6800.43
6800.43
6800.43
6800.43
Klus
1402.66
1402.66
Skok
4345.11
4345.11
4345.11
4345.11
Tento kůň má 2516 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14

compagnoncusidhe10Americký stafordširský teriér Cu-Sith

cval: +13


Jezdecké centrum

Až do:
18. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 12 let
reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo