kikinka2002

Odsloužené dny : 277 dnů
Pořadí : 1220.
Rezerva : 704 203 equus
Historie majitelů

Klaun očkatý

compagnonclownfish

Stužky

17:00
Energie
31%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33903.75

Výdrž
1821.6825
3643.36
Rychlost
3604.777
7209.55
Drezura
3280.238
6560.48
Cval
4665.899
9331.80
Klus
719.902
1439.80
Skok
2859.379
5718.76
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 12 let
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 494 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozena dne: 08.10.2026
Odchoval: kikinka2002 Výdělky: 17 156 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25815.41
Výdrž2953.20  Cval6825.63
Rychlost5391.65  Klus1407.80
Drezura4875.97  Skok4361.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2953.2
2953.2
2953.2
Rychlost
5391.65
5391.65
5391.65
5391.65
5391.65
Drezura
4875.97
4875.97
4875.97
4875.97
4875.97
Cval
6825.63
6825.63
6825.63
6825.63
6825.63
6825.63
Klus
1407.8
1407.8
Skok
4361.16
4361.16
4361.16
4361.16
Tento kůň má 2525 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonclownfishKlaun očkatý

skok: +3


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
7. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo